ARLA - festival mladih u srcu Slavonije

 

Ponedjeljak 4. kolovoza

10.00 sati      Predstavljanje udruge i festivala – korzo

18.00 sati     Psihološka geometrija – radionica – stvaranje kruga – Dom Kulture – kino

 

Utorak 5. kolovoza

11.00 sati       Dramska radionica  – Dom Kulture – kino

19.00 sati       Izložba fotografija sestara Marić – caffe bar Jazz  

18.00 sati      Psihološka geometrija – radionica – održavanje kruga – Dom Kulture – kino

21.00 sati       Večer poezije – đakovačka Gradska tržnica (AMFITEATAR)

 

Srijeda 6. kolovoza

10.00 sati       Kreativna radionica spiritualne geometrije – park J. J. Strossmayera

11.00 sati       Dramska radionica  – Dom Kulture – kino

18.00 sati       Psihološka geometrija – radionica – put u središte kruga – Dom HV-a

19.00 sati       Prezentacija borilačkih vještina – korzo

20.30 sati        Projekcije kratkih filmova – Dom HV-a – dvorište

 

Četvrtak 7. kolovoza

10.00 sati          Predstavljanje udruge i festivala – korzo

10.00 sati          Kreativna radionica spiritualne geometrije – park J. J. Strossmayera

10.00 sati          Croduino – radionica na otvorenom – park J. J. Strossmayera

18.00 sati         Psihološka geometrija – radionica – širenje kruga -  Dom HV-a

20.00 sati          Večer suvremenog plesa – Dom HV-a – dvorište

21.30 sati          Noć kazališta na otvorenom – Dom HV-a – dvorište

 

Petak 8. kolovoza

10.00 sati           Predstavljanje udruge i festivala – korzo

10.00 sat          Origami radionica – Dom HV-a – dvorište

10.00 sati           Croduino – radionica na otvorenom – park J. J. Strossmayera

10.30 sati           Kreativna radionica spiritualne geometrije – park J. J. Strossmayera

10.30 sati           Slikarska kolonija – park J. J. Strossmayera

11.00 sati           Društvene igre – park J. J. Strossmayera

17.00 sati           Okrugli stol – Dom HV-a – dvorište

18.00 sati            Kreativna radionica izrade dreamcatchera – Ćurke Dreamcatcher

- park J. J. Strossmayera

20.00 sati           Glazbeni program

 

LET  3

Muscle Tribe Of Danger And Excellence

Komodo Saki

 

AFTER PARTY

“No walls between music!”

Special back2back MashUp mixes by:

 

DJ MATTOX

ERVIN MANDARI

DJ CUE ONE

DJ D’NOIZZ

 

featuring: Alternative/Hip-Hop/Funk/Disco/Electronica

 

Club Storm

 

Subota 9. kolovoza

10.00 sati           Predstavljanje udruge i festivala – korzo

10.00 sati           MOLJAC – đakovački buvljak – park J. J. Strossmayera

10.00 sati           Slikarska kolonija – park J. J. Strossmayera

10.00 sati           Obiteljske igre – Udruga SLAGALICA  – Dom HV-a – dvorište

11.00 sati           Okrugli stol – Dom HV-a – dvorište

11.00 sati           Kreativna radionica izrade dreamcatchera – Ćurke Dreamcatcher

- park J. J. Strossmayera

11.00 sati          Društvene igre – Dom HV-a – dvorište

15.00 sati          Turnir u klikeranju – park J. J. Strossmayera

16.00 sati           SLAVONIJA VIBES SYNDICATE  / DUB – REGGAE /

                       Glechudesa Massive

16.00  sati        STARI SPORTOVI – park J. J. Strossmayera

17.30 sati           Body painting – radionica – park J. J. Strossmayera

20.00  sati       Glazbeni dio programa

SLAVONIJA VIBES SYNDICATE

 

/ DUB – REGGAE /

 

After Party

 

GLECHUDESA MASSIVE

– CLUB STORM –

(02.00h – 06.00h)

 

Nedjelja 10. kolovoza

 

Druženje i čišćenje parka

11.00 sati                   BAJER – Roštilj, kupanje, glazba i druženje!

GLECHUDESA MASSIVE

 

Utorak 12. kolovoza

Obilježavanje Međunarodnog dana mladih

Mažoretkinje

 

Petak 15. kolovoza

Otvaranje izložbe mladih umjetnika

Muzej Đakovštine

Izložba traje do 29.-kolovoza

 

arla

 

arla 1

 

 

 

 

IZBORNIK