Đakovačko ljeto 2014.

ĐAKOVAČKO LJETO 2014. GODINE

 

1. kolovoza (petak)

18,00 sati  GRADSKI BAZEN – ODBOJKAŠKI TERENI – ODBOJKA VETERANI – MJEŠOVITI PAROVI

 

2. kolovoza ( subota )

16,00 sati  IGRALIŠTE «CROATIA» – 4. MEMORIJALNI NOGOMETNI TURNIR «JOZIPOVIĆ-DRAŽETIĆ-KUNŠTIĆ»

17,00 sati  GRADSKI BAZEN – ODBOJKAŠKI TERENI – MINI ODBOJKA MLAĐA KATEGORIJA DJEVOJČICE

 

3. kolovoza (nedjelja)

9,00 sati    GRADSKI BAZEN – ODBOJKAŠKI TERENI – MINI ODBOJKA DJEVOJČICE – TROJKE – OTVORENI TURNIR STARIJA KATEGORIJA

9,00 sati    GRADSKI BAZEN – PLIVAČKI MITING «ĐAKOVAČKO LJETO»

16,00 sati  IGRALIŠTE «CROATIA» – 4. MEMORIJALNI NOGOMETNI TURNIR «JOZIPOVIĆ-DRAŽETIĆ-KUNŠTIĆ»

 

4. kolovoza ( ponedjeljak)

9,00 sati    SPOMENIK HRVATSKIM BRANITELJIMA POGINULIM U DOMOVINSKOM RATU – POLAGANJE VIJENCA POVODOM DANA POBJEDE I DOMOVINSKE ZAHVALNOSTI I DANA HRVATSKIH BRANITELJA 5. KOLOVOZA

10,00 sati  GRADSKO KORZO – PREDSTAVLJANJE UDRUGE I FESTIVALA MLADIH ARLA 2014. – UDRUGA MLADIH ĐAKOVO

18,00 sati  HRVATSKI DOM – RADIONICA – PSIHOLOŠKA GEOMETRIJA – STVARANJE KRUGA – FESTIVAL MLADIH ARLA – UDRUGA ZA MLADE ĐAKOVO

 

5. kolovoza (utorak )

9,00 sati    GRADSKI BAZEN – ODBOJKAŠKI TERENI – MEĐUNARODNI ŽENSKI TURNIR U ODBOJCI NA PIJESKU «BEACHVOLLEY ĐAKOVO 2014.» ODBOJKAŠKI KLUB ĐAKOVO

18,00 sati  KUD SKLAD – RADIONICA – PSIHOLOŠKA GEOMETRIJA – ODRŽAVANJE KRUGA – FESTIVAL MLADIH ARLA – UDRUGA ZA MLADE ĐAKOVO

18,30 sati  KATEDRALA BAZILIKA SV. PETRA – MISNO SLAVLJE ZA MIR I DOMOVINU

19,00 sati  CAFFE BAR JAZZ – IZLOŽBA FOTOGRAFIJA SESTARA MARIĆ – UDRUGA ZA MLADE ĐAKOVO

20,00 sati  DOM HV ĐAKOVO – OBILJEŽAVANJE DANA POBJEDE I DOMOVINSKE ZAHVALNOSTI I DANA HRVATSKIH BRANITELJA – Koordinacija braniteljskih udruga proisteklih iz domovinskog rata Đakovo

                  Nastupaju: ŽVS ĐAKOVČANKE, MIX BAND, TS BRACE, VLADO BAŠIĆ

21,00 sati  GRADSKA TRŽNICA – VEČER POEZIJE – FESTIVAL MLADIH ARLA

 

6. kolovoza (srijeda )

10,00 sati  PARK J. J. STROSSMAYERA – KREATIVNA RADIONICA SPIRITUALNE GEOMETRIJE – FESTIVAL MLADIH ARLA

11,00 sati  HRVATSKI DOM – DRAMSKA RADIONICA – FESTIVAL MLADIH ARLA

18,00 sati  DOM HV-a – RADIONICA – PSIHOLOŠKA GEOMETRIJA – PUT U SREDIŠTE KRUGA – FESTIVAL MLADIH ARLA

19,00 sati  GRADSKO KORZO – PREZENTACIJA BORILAČKIH VJEŠTINA – FESTIVAL MLADIH ARLA

20,30 sati  DOM HV-a – PROJEKCIJA KRATKIH FILMOVA – FESTIVAL MLADIH ARLA

 

7. kolovoza (četvrtak )

10,00 sati  GRADSKO KORZO – PREDSTAVLJANJE UDRUGE I FESTIVALA MLADIH ARLA 2014. – UDRUGA MLADIH ĐAKOVO

10,00 sati  PARK J. J. STROSSMAYERA – KREATIVNA RADIONICA SPIRITUALNE GEOMETRIJE – FESTIVAL MLADIH ARLA

10,00 sati  PARK J. J. STROSSMAYERA – CRODUINO – RADIONICA NA OTVORENOM – FESTIVAL MLADIH ARLA

11,00 sati  HRVATSKI DOM – DRAMSKA RADIONICA – FESTIVAL MLADIH ARLA

18,00 sati  DOM HV-a – RADIONICA – PSIHOLOŠKA GEOMETRIJA – ŠIRENJE KRUGA – FESTIVAL MLADIH ARLA

20,00 sati  DOM HV-a – VEČER SUVREMENOG PLESA –FESTIVAL MLADIH ARLA

21,30 sati  DOM HV-a – NOĆ KAZALIŠTA NA OTVORENOM – FESTIVAL MLADIH ARLA

 

8. kolovoza (petak)

10,00 sati  GRADSKO KORZO – PREDSTAVLJANJE UDRUGE I FESTIVALA MLADIH ARLA 2014. – UDRUGA MLADIH ĐAKOVO

10,00 sati  DOM HV-a – ORIGAMI RADIONICA – FESTIVAL MLADIH ARLA

10,00 sati  PARK J. J. STROSSMAYERA – CRODUINO – RADIONICA NA OTVORENOM – FESTIVAL MLADIH ARLA

10,30 sati  PARK J. J. STROSSMAYERA – KREATIVNA RADIONICA SPIRITUALNE GEOMETRIJE – FESTIVAL MLADIH ARLA

10,30 sati  PARK J. J. STROSSMAYERA – SLIKARSKA KOLONIJA – FESTIVAL MLADIH ARLA

11,00 sati  PARK J. J. STROSSMAYERA – DRUŠTVENE IGRE – FESTIVAL MLADIH ARLA

17,00 sati  DOM HV-a – OKRUGLI STOL – FESTIVAL MLADIH ARLA

18,00 sati  PARK J. J. STROSSMAYERA – KREATIVNA RADIONICA IZRADE DREAMCATCHERA – ĆURKE DREAMCATCHER – FESTIVAL MLADIH ARLA

20,00 sati  PARK J. J. STROSSMAYERA – GLAZBENI PROGRAM – LET 3 – - FESTIVAL MLADIH ARLA

             

 9. kolovoza (subota)

9-20 sati    IGRALIŠTE NK «RATAR» PIŠKOREVCI – III MEĐUNARODNI TURNIR  U-13 «RATAR CUP 2014»

10,00 sati  GRADSKO KORZO – PREDSTAVLJANJE UDRUGE I FESTIVALA MLADIH ARLA 2014. – UDRUGA MLADIH ĐAKOVO

10,00 sati  PARK J. J. STROSSMAYERA – MOLJAC – ĐAKOVAČKI BUVLJAK – FESTIVAL MLADIH ARLA

10,00 sati  DOM HV-a – OBITELJSKE IGRE – UDRUGA SLAGALICA – FESTIVAL MLADIH ARLA

11,00 sati  DOM HV-a – OKRUGLI STOL – FESTIVAL MLADIH ARLA

11,00 sati  PARK J. J. STROSSMAYERA – KREATIVNA RADIONICA IZRADE DREAMCATCHERA – ĆURKE DREAMCATCHER – FESTIVAL MLADIH ARLA

11,00 sati  DOM HV-a – DRUŠTVENE IGRE – FESTIVAL MLADIH ARLA

15,00 sati  PARK J. J. STROSSMAYERA – TURNIR U KLIKERANJU – FESTIVAL MLADIH ARLA

16,00 sati  PARK J. J. STROSSMAYERA – SLAVONIJA VIBES SYNDICATE /DUB –REGGAE/ GLECHUDESA MASSIVE – FESTIVAL MLADIH ARLA

16,00 sati  PARK J. J. STROSSMAYERA – STARI SPORTOVI – FESTIVAL MLADIH ARLA

16,00 sati  IGRALIŠTE NK «MLADOST» IVANOVCI – MEMORIJALNI TURNIR LOVRIĆ-VIDOVIĆ

17,00 sati  GRADSKI BAZEN – ODBOJKAŠKI TERENI – MINI ODBOJKA DJEVOJČICE – TROJKE – POČETNICE

17,30 sati  PARK J. J. STROSSMAYERA – RADIONICA BODY PAINTING – FESTIVAL MLADIH ARLA

20,00 sati  PARK J. J. STROSSMAYERA – GLAZBENI DIO PROGRAMA – SLAVONIJA VIBES SYNDICATE /DUB –REGGAE/ -AFTER PARTY – CLUB STORM – FESTIVAL MLADIH ARLA

 

10. kolovoza (nedjelja)

9-20 sati    IGRALIŠTE NK «RATAR» PIŠKOREVCI – III MEĐUNARODNI TURNIR  U-13 «RATAR CUP 2014»         

11,00 sati  BAJER – ROŠTILJ, KUPANJE, GLAZBA I DRUŽENJE – GLECHUDESA MASSIVE – FESTIVAL MLADIH ARLA

16,00 sati  IGRALIŠTE NK «MLADOST» IVANOVCI – MEMORIJALNI TURNIR LOVRIĆ-VIDOVIĆ

17,00 sati  GRADSKI BAZEN – ODBOJKAŠKI TERENI – SUPER MINI ODBOJKA DJEVOJČICE – TROJKE – POČETNICE

 

12. kolovoza ( utorak )

10,00 sati  GRADSKO KORZO – OBILJEŽAVANJE MEĐUNARODNOG DANA MLADIH – MAŽORETKINJE – FESTIVAL MLADIH ARLA

 

14. kolovoza (četvrtak )

9,00 sati    SPOMENIK HRVATSKIM BRANITELJIMA POGINULIM U DOMOVINSKOM RATU – POLAGANJE VIJENCA POVODOM DANA SJEĆANJA NA ZATOČENIKE NEPRIJATELJSKIH LOGORA TIJEKOM DOMOVINSKOG RATA 14. KOLOVOZA

 

 

15. kolovoza (petak )

11,00 sati  MUZEJ ĐAKOVŠTINE – OTVARANJE IZLOŽBE MLADIH UMJETNIKA – FESTIVAL MLADIH ARLA

 

16. kolovoza (subota )

16,00 sati  GRADSKI BAZEN – ODBOJKAŠKI TERENI – OTVORENI TURNIR GRADA ĐAKOVA – PAROVI SENIORI

 

20. kolovoza (srijeda)

20,00 sati  HRVATSKI DOM – U SPOMEN MIRKO KLADARIĆ

 

22. kolovoza (petak)

9,00 sati                      GRADSKI BAZEN – LJETNO PRVENSTVO ZA «B» PLIVAČKE KLUBOVE

 

23. kolovoza (subota )

9,00 sati          IGRALIŠTE BOĆARSKOG KLUBA «ĐAKOVO» – BOĆARSKI TURNIR «ĐAKOVAČKO LJETO 2014.»

9,00 sati          GRADSKI BAZEN – LJETNO PRVENSTVO ZA «B» PLIVAČKE               KLUBOVE

15,00 –            HRVATSKI DOM  – SMOTRA DRAMSKIH AMATERA

20,00 sati

16,00 sati        GRADSKI BAZEN – ODBOJKAŠKI TERENI – OTVORENI TURNIR GRADA ĐAKOVA – TROJKE – KADETKINJE I MLAĐE KADETKINJE

20,30 sati        PIŠKOREVCI – 20. PIŠKOREVAČKI SOKACI – KONCERT KUD-a TENA

 

24. kolovoza (nedjelja)

9,00 sati          GRADSKI BAZEN – LJETNO PRVENSTVO ZA «B» PLIVAČKE KLUBOVE

16,00 sati        PIŠKOREVCI – PREOBRAŽENSKI TRG – SVEČANA POVORKA SUDIONIKA PIŠKOREVAČKIH SOKAKA

17,00 sati        PIŠKOREVCI – SVEČANO OTVARANJE 20. PIŠKOREVAČKIH SOKAKA I NASTUPI GOSTUJUĆIH KUD-ova

20,00 sati        PIŠKOREVCI – ZAJEDNIČKO DRUŽENJE UZ TAMBURAŠE   

 

O R G A N I Z A T O R

     GRAD ĐAKOVO

IZBORNIK